Аплікація ведмідь: фото простих схем та шаблонів. Інструкція, як зробити аплікацію в середній, молодшій, старшій групі

Аплікації з ведмедями з тканини

Тканина – дуже добре підходить для дитячих виробів. Робота з нею розвиває дрібну моторику рук, яка, у свою чергу, добре розвиває мозкову активність, мовлення та творчість у дітей.

Так само, як з папером, на тканину можна пришити красиві прикраси, декоративні елементи, щоб вироб вийшов красивим і ефектним.Як зробити ведмедика Теді з тканини

Ведмедик Теді — знаменитий персонаж. Багато дітей знайомі з його пригодами. Тому, з великим бажанням беруться робити його в різних інтерпретаціях.

На фотографії нижче можна переглянути приклад виробу ведмедика Теді з тканини з нитками.

Для виробу знадобляться:

  • Тканина та наповнювач для неї;
  • Канцелярські ножиці;
  • Викройка.

Етапи роботи:

  1. Спочатку необхідно зробити викройку, як показано на картинці. На тканину її можна перенести крейдою чи олівцем. Але крейда для таких цілей підійде краще.
  2. По викроюванню майбутні деталі вирізуються.Потім зшиваються оберненими сторонами.
  3. Старші діти можуть зробити це самостійно. Дітям молодшого віку зазвичай допомагають дорослі.
  4. Коли всі деталі ведмедика Теді готові, вони зшиваються між собою.
  5. Після чого ведмідь вивертається, розпрямляється, набирається наповнювачем, щоб отримати об’ємну форму.
  6. Отвор, через який набирається наповнювач, зашивається в останню чергу.


На бажання дітей, його можна одягнути, прикрасити аксесуарами або декоративними елементами. Зшити гарний капелюшок, зробити виразне обличчя (гарні очі, ніс, вуха, рот). Зазвичай виріб обмежується лише дитячою фантазією.

Рада: Перед тим, як прийматися за складну аплікацію з тканини та ниток, краще дорослим потренуватися на маленьких виробах, особливо коли дорослі не мають такого досвіду.Вироби з паперу, ниток і тканини — цікаве та корисне дозвілля для дітей, батьків та вихователів. Крім дрібної моторики рук, у дітей розвивається посидючість, уважність, бажання доводити починання до кінця, акуратність.

Супроводжуючи створення аплікації цікавими історіями, казками, утримувати дитячу увагу буде легше, а у дітей формуватимуться правильні асоціації з персонажами казок.

Не варто всю роботу робити за дітей, краще їх спрямовувати та допомагати їм.