Аплікація тварин (140 фото ідей): шаблони тварин з гарячих країн і півночі. Урок виготовлення аплікації з паперу для дітей

Аплікації з природних матеріалів

Наступний вид аплікації – це робота з натуральними матеріалами – зерно, шерсть та інші підручні матеріали. Давайте зробимо ведмежа. Попередньо роздрукуйте ведмежа, вірніше його контур (для найменших).

  • Нехай діти намажуть клеєм не вилазячи за контури ведмедика, після того, як все добре промазане клеєм варто це все посипати пшоном, можна спробувати гречкою, все залежить від якості клей, чи витримає він важку крупу.
  • Зайве злякайтеся і подивіться, що у вас вийде. Для старших дітей можна ускладнити. Роздрукуйте ведмедика, попросіть дітей вирізати ведмедя. Потім наклеїти на аркуш паперу іншого кольору.
  • Після того як ведмедик приклеїться до основи і підсохне, наносимо зверху клей, тільки на окремі ділянки, лапки або животик, все залежить від фантазії. Для більш дорослих, матеріал можна замінити на вату або стрижену штучну шерсть. У вас вийде гарна аплікація.Пам’ятайте про безпеку дитини! Адже кожен предмет несе всю небезпеку.

Перед тим як розпочати творчість, варто правильно облаштувати робоче місце. Підготувати абсолютно все, щоб не бігати потім по дому у пошуках олівця чи кольорового паперу. Дитині має бути зручно, щоб вона не крутилася і не робила непотрібних рухів.

Якщо ви помітили, що дитині не цікаво, не варто її силоміць змушувати. Краще припиніть, а потім поговоріть, що не сподобалося дитині. Це дозволить вам у майбутньому надовго зацікавити дитину у творчому процесі.

Може бути, вашій дитині не подобається працювати з папером, тоді варто запропонувати інший матеріал, наприклад тканину. З тканини теж можна зробити чудову аплікацію, не лише на папері. Ви можете запропонувати дитині попрацювати голкою та пришити квіточку зі шкіри на тканинну основу.

  • Багато батьків задаються питанням, що робити, якщо дитина не відвідує сад і вони не мають творчого мислення. Відповідь дуже проста шаблони, трафарети та всі інструкції по роботі з аплікацією ви знайдете в інтернеті.

При цьому ви зможете ознайомитися з відео та зробити все правильно. Беріть дитину та гайда в інтернет творити аплікації на будь-який смак. Це не тільки розвиває дитину, а й зближує, адже ви так більше дізнаєтесь про свою дитину.