Аплікація тварин (140 фото ідей): шаблони тварин з гарячих країн і півночі. Урок виготовлення аплікації з паперу для дітей

Різнобарвність життя дитини

Окрім котиків можна зробити невеликого песика. Принцип створення той самий. Для старших груп дитсадка можна запропонувати пограти з колірною гамою. Запропонуйте не звичайний альбомний лист, а кольоровий папір різних кольорів.

Дитині набагато цікавіше працювати з улюбленими квітами. Тому варто брати більше яскравих та спокійних кольорів. Так ви зможете трохи ознайомитись із психотипом дитини. Такими техніками працюють психологи.

Колір може допомогти з’єднати нервові шляхи в мозку. Коли правильний колір підбирається для проблемного предмета людини, цей предмет стає для дитини набагато простіше; учень справді відчуває радість від навчання.Було виявлено, що діти у кольорових окулярах, які мали пройти тести на перфорованій дошці, набагато швидше справлялися з тестами, коли носили окуляри свого улюбленого кольору. Колір у житті дитини це невелика радість, яка радує їхнє око і мозок.