Аплікація рибка: 120 фото ідей, схем, шаблонів та малюнків. Урок виготовлення рибки з листя, тканини та кольорового паперу

Природні матеріали

Використовуються каштани, листочки, камінці та інше.У дитини такі предмети мають бути в обмеженій кількості. Інакше малюк втратить увагу до основної роботи.

Юному працівникові необхідно приклеїти морський камінчик або водорості рівно. І слідувати одному шляху у складанні композиції.

Декоративні елементи

В якості таких речей можуть бути намистинки, паєтки або стрази. Такі предмети необхідно надавати групі в обмеженій кількості. Інакше виникне проблема, описана у попередньому пункті.

Таким чином у дитини формується власний смак та відчуття міри. Малюк зможе знайти відповідне місце декоративній деталі.


Техніка

Красива аплікація залежить від кількості матеріалів та техніки застосування. Діти віком 6-7 років, напевно, знайомі з підводним світом. Знають, як виглядають акваріуми та рибки; малювали підводних жителів чи прикрашали. Тому роботу можна трохи урізноманітнити. Далі вчимося робити своїми руками, впроваджуючи різноманітні матеріали.

  • Використовуйте об’ємні елементи з паперу.Це може бути риби чи інші істоти з підводного царства. Тут застосовується техніка орігамі.
  • Невеликі деталі із пластиліну. Наприклад, малюк може зліпити мальків. Якщо дитина вже раніше стикалася з цим матеріалом, їй буде легко надалі цілеспрямовано з нею взаємодіяти.
  • Для луски риб використовується мозаїка з крупи (гречка, манка або пшоно).
  • Застосовуються елементи стрічкової аплікації, що виготовляються методом хороводу — одночасно вирізуються та зв’язуються між собою.
  • Для колажів використовуються зображення з журналів або наклейки.