Як зробити книгу покроково своїми руками: найкращі ідеї книг з паперу та картону, фото, майстер-клас виготовлення в домашніх умовах

Книга з казкою

Не важко зробити маленьку книжечку з невеликою казкою. Для цього потрібно:

  • Білі аркуші паперу.
  • Клей.
  • Картон.
  • Фломастери.

Робота виконується дуже просто:

  1. Спочатку варто визначитися з самою казкою, вибрати відповідний варіант. Щоб робота була нескладною, краще зупинити вибір на коротеньких творах. Наприклад, є багато популярних народних казок, відомих багатьом. Залежно від зробленого вибору відразу планується книга. Важливо продумати оформлення кожного аркуша, включаючи розташування тексту та картинок до нього. Визначається кількість листів, розмір самої книги та інші особливості.
  2. Далі створюються листи. Для цього білі листи складаються, а потім розрізаються. Важливо отримати необхідну кількість аркушів.
  3. Наступний крок – склеювання листів. Для цього вони промазують клеєм. Працювати необхідно акуратно, наносячи невелику кількість клею, щоб сторінки склеїлися однаково. Коли всі сторінки будуть разом, потрібно буде почекати певний час, необхідний для висихання.
  4. Уважно підійти варто і до оформлення обкладинки. Зробити її пропонується з картону, який не буде надто щільним. До обкладинки приклеюються листи.
  5. Завершальний етап буде найцікавішим – це оформлення книги. На обкладинці вказується назва, додаються малюнки. Зробити їх можна фломастер або олівцями. Також і інших листах створюються малюнки і сам текст.

Важливо проявити всі свої творчі вміння, використовувати відповідні колірні рішення, щоб книжка вийшла яскравою та цікавою.