Вішалка своїми руками покроково: 140 фото найкращих ідей, Інструкція, з чого зробити в домашніх умовах

Вішалка із труб

Ця конструкція, що переміщується, виготовляється з мідних трубок і фітингів, які купуються в сантехнічному магазині. Дозволяється зафіксувати з’єднання клеєм, тоді виріб вийде нерозбірним.

У протилежному випадку трубки будуть утримуватись за рахунок тертя. Далі буде розказано про збирання виробу розмірами 1,5 x 1 x 0,45 м. Для виготовлення вішалки з труб своїми руками потрібно підготувати:

 • Трубки мідні L-6 м, D – 20мм,
 • Клей для металу,
 • Ніжівка по металу,
 • Повстяні прокладки для меблів, що самоклеяться,
 • Два трійники,
 • Дві заглушки та чотири куточки відповідного діаметра.

Складні дії:

 1. Відрізаються дві трубки завдовжки 1 м, 4 трубки завдовжки 20 см і дві трубки завдовжки 1,5 м.
 2. Спочатку збираються ніжки вішалки. Для цього з’єднується пара відрізків по 20 см за допомогою трійників.
 3. На одній стороні кожної ніжки вставляються заглушки.
 4. З іншого боку кожної ніжки вставляються куточки та скріплюються між собою горизонтальною деталлю довжиною 1 м, так щоб отвори трійників були повернені нагору. Повинна вийти П-образна опора, що знаходиться на підлозі.
 5. Для запобігання дряпанню підлоги металевими деталями можна наклеїти повстяні прокладки на нижню частину конструкції. Вони наклеюються по три штуки на кожну бічну ніжку опори та по три штуки на горизонтальні трубки.
 6. Далі обидві стійки завдовжки 1,5 м вставляються у трійники.На верхні краї стійок встановлюються куточки так, щоб вони були розташовані один навпроти одного, а в куточки вставляється поперечна трубка довжиною 1 м.