Орхідея з бісеру (110 фото): майстер-клас з покроковим описом, схемами плетіння орхідеї + поради та інструкції

Як зібрати квітку

На наступному етапі схеми плетіння орхідеї з бісеру належить зібрати заготовки в єдину композицію. Основою квітконоса стає товстий дріт. До її кінця спочатку прикручують бутони, а потім квітки, що розпустилися, імітуючи суцвіття орхідеї.

Для більшої натуральності її обертають зеленою стрічкою або пряжею, а також надають характерних згинів.

  1. Варто враховувати, що вага квітів та бутонів досить велика. І за недостатньої товщини основа почне деформуватися, порушуючи композицію. Тому частину квітконоса доповнюють металевим стрижнем. Щоб вставка виглядала органічно, її кріплять із заднього боку композиції.
  2. Стебло рослини виконується досить коротке. Для його виготовлення можна використовувати товстіший дріт або електричний кабель. Причому квітконос правильніше кріпити до нижньої частини стебла, а не вгору. Місце з’єднання маскується листям.
  3. Щоб добре закріпити композицію в горщику, ємність наповнюється гіпсовою сумішшю. Для цього сухий компонент поєднується з водою у співвідношенні 600 мл на кілограм. Заповнення проводиться на 2/3 глибини горщика. Після встановлення стебла орхідеї в заготовку композиція залишається у спокої на добу для висихання.
  4. Потім поверхня гіпсу покривається клеєм, що фіксує декоративні елементи. “Землю” можна зробити бісером або дрібними камінцями. Для більш точної імітації ґрунту для орхідей у ​​магазинах для рукоділля можна придбати спеціальний декоративний субстрат. На завершення залишиться розправити всі елементи квітки і композиція готова.