Орхідея з бісеру (110 фото): майстер-клас з покроковим описом, схемами плетіння орхідеї + поради та інструкції

Схема квітки орхідеї

Квітка орхідеї, що розпустилася, містить кілька рядів пелюсток і тичинку. Всі ці елементи виконуються послідовно.

  1. Для виконання пелюсток першого ряду потрібно взяти шматок тонкого дроту, а також білий та рожевий бісер. Її середина повинна утворити петлю 8 см. При цьому довжина кінців не може бути меншою за 7-9 см.
  2. На один бік набирається 13 бісеринок, які утворюють середину. Другий кінець обвиватиметься навколо центру. Спочатку набирають 14 бісеринок, які прикріплюють паралельно до першого ряду з одного боку. Наступні 14 стануть поряд з іншого боку.
  3. Процес триває доти, доки навколо середини не утворюється по 5 рядів бісерин. При цьому потрібно, щоб пелюстка поступово набувала овальної форми. На одну квітку потрібно 5 таких заготовок.
  4. Другий ряд пелюсток виконується з бузкового бісеру. Схема виконання схожа, але центральний ряд становить лише бісерин, кількість рядів з кожної сторони скорочується до чотирьох. Таких елементів потрібно 3.
  5. Овальна середина квітки виконується із жовтого бісеру. Щоб вона вийшла витягнутою форми, центральний ряд роблять із 14 бісерин, а з кожного боку додають лише по 3 ряди. Тичинка є намистом, закріпленим на шматку дроту.
  6. Збирається квітка за наступною схемою. Спочатку пелюстки першого ряду збираються в групи по 3 і 2. Намисто з’єднується з жовтою серединною пелюсткою. З решти чотирьох сторін кріпляться пелюстки другого ряду.

На заключному етапі до композиції додається нижній рівень пелюсток. Прикріпивши кілька квіток у жорсткій основі, можна отримати брошку з бісеру орхідея, який прикрасить сукню чи костюм.