Нічник своїми руками: схеми виготовлення з дерева, гірлянди, банок та світлодіодів. Покрокова інструкція, як зробити нічник (130 фото)

Оригінальне виконання

Маючи достатньо світлодіодів, можна зробити квітку нічник, відтінки майстер підбирає самостійно, слід проявити фантазію і втілити найсміливіші бажання в життя.

Необхідно уважно підійти до процесу підключення плати, провід попередньо перевірити на цілісність і переконатися в тому, що всі елементи функціонують.

Пластик, картон або гофрований папір відмінно підійдуть для оформлення основної частини пристосування завдяки тому, що ці матеріали не будуть нагріватися, різні ексцеси зводяться до мінімуму.

Рекомендація! Якщо в процесі виготовлення використовується пробка зі світлодіодами, її зачату поміщають у гільзу з трубки, діаметр варто передбачити заздалегідь. Коли він трохи більший, то виправити ситуацію допоможе спеціальний ущільнювач.


Креативний підхід

Деякі корисні підручні матеріали найчастіше лежать на видному місці, замість того, щоб йти за покупками в магазин для творчості, слід використовувати готові складові.

Один із наочних прикладів допоможе розібратися, про що йдеться, для роботи знадобиться:

  • Невелика колода з двору.
  • Лакофарбове покриття.
  • Наждачка.
  • Пила по дереву.
  • Клейова рідина.

Розрізавши поліно на кілька частин круглої форми, їх слід ретельно зачистити та привести у відповідний вигляд, після чого просушити.

Захистне покриття наноситься на поверхню заготовок, краще пройтися кілька разів пензликом.

Зайві отвори легко нівелювати за допомогою клею, щоб елементи конструкції були максимально рівними. Встановивши деталі на рейку, яку слід міцно закріпити, пропускають світлодіодну стрічку та організують подачу живлення від мережі або батарейок, залежно від типу складової.