Квіти з бісеру поетапно своїми руками: схеми плетіння, найкращі ідеї з фото. Покроковий майстер-клас виготовлення виробів із бісеру

Плетіння пелюсток

Почнемо з плетіння половинки пелюстки. Готуємо нитку довжиною приблизно 1-1,2 м.

  1. Нанизуємо 4 бісерини 11/0 кольору a (темна), 1b (середня), 1a, 2b, 1c (світла), 1b, 6c. У нас має вийти 16 бусинок. Перекладаємо їх на половину нашої пелюстки – це дуже важливо.
  2. Вставте голку в намист № 15 (передостання), просуньте нитку, пропустіть 1 намист і вставте в наступну, знову просуньте нитку, пропустіть намистину і вставте голку в наступну. Продовжуємо роботу так само, як і за плетіння кабошона, тільки цього разу рівно, а не по колу.
  3. Пройшовши останню бісеринку, зав’язуємо вузол, закріпивши нитку, і протягуємо голкою приблизно через 5-7 бісерин, після чого обрізаємо зайву нитку.
  4. Другу половину пелюстки плетемо дзеркально. Для цього продаємо голку на другу половину нашої нитки.

Продаємо нитку 1а, проходимо бісеринку №2, нитку 1а, проходимо №4, 1б, №6, 1б, №8, 1с, №10, 1с, №12, 1с, №14, 1с, № 16. Нанизуємо на 1с (№64 на малюнку) і починаємо наступний ряд.

Готова пелюстка. Пройшовши останню бісеринку, також перев’язуємо та закріплюємо нитку, потім відрізаємо її зайве. Ми маємо не забувати весь час затягувати нитку. Завдяки цьому пелюстка матиме красиву округлу форму.