Квіти з бісеру поетапно своїми руками: схеми плетіння, найкращі ідеї з фото. Покроковий майстер-клас виготовлення виробів із бісеру

Оформлення кабошону

Змішуємо трохи клею і приклеюємо кабошон до основи і чекаємо на висихання клею.Якщо використовуємо двокомпонентний клей, краще зробити цей етап напередодні, щоб клей встиг висохнути.

  • Якщо кабошон непрозорий, не має значення, який клей ви використовуєте.


Продаємо нитку, бажано довжиною 1-1,5 метра. Зав’язуємо на кінці нитки вузлик (залишаючи приблизно 5-7 см “хвоста”). Втикаємо голку знизу подушечки, якомога ближче до кабошона. Нанизуємо 4 великі бісеринки. Стрілка завжди у напрямку голки.

  1. Вставляємо голку трохи далі, щоб знайшлося місце для наших 4 бісеринок.
  2. Вставте голку знизу на 2 бісеринки раніше.
  3. Продаємо голку з ниткою через ці 2 бісеринки.
  4. Продаємо ще 4 бісеринки, повторюємо кроки 1-4, поки не отримаємо весь кабошон.

Важливо, щоб кількість бісеринок у першому ряду була парною. Краще додати на 1 бісеринку менше, ніж на 1 більше – вони трохи затягнуться при додаванні другого ряду. Також слід бути обережним із натягуванням нитки — її не можна натягувати надто туго чи надто легко.

Варто кілька разів просмикнути через бісеринки додаткову нитку. Якщо ви використовуєте намистини з невеликим отвором, будьте обережні, щоб не переборщити з кількістю ниток.

Голка та нитка повинні тепер виходити з будь-якої бісеринки першого ряду. Продаємо 1 бісеринку, в нижньому ряду пропускаємо бісеринку, в наступну намистинку встромляємо голку. Знову просочуємо 1 бісеринку, в нижньому ряду пропускаємо бісеринку, наступну бісеринку втикаємо голку. Повторюємо дію, доки не загорнемо весь кабошон.

Продіти останню бісерину з попереднього ряду, проткнути першу бісерину та першу бісеринку попереднього ряду (в даному випадку другу).

Продовжуємо працювати з ниткою та обв’язувати кабошон у стилі пейот.Протягуємо 1 бісерину, продаємо її через бісерину з попереднього (другого) ряду, продаємо наступну бісерину, пропускаємо через наступну бісерину попереднього (другого) ряду.

Додаємо ще 2-3 ряди бісерних намистин залежно від опуклості нашого кабошона. Коли ми бачимо, що наші намистини більше не прилипають до кабошона, ми більше не додаємо рядів. Настав час використовувати намистини меншого розміру, щоб звузити переплетення.

Додаємо ще один ряд, цього разу бісером 15/0. Не забудьте натягнути нитку так, щоб намистинки добре лягали на кабошон. Якщо вони все ще стирчать, можливо, додано дуже багато рядів.