Кольє із бісеру: прості схеми, найкращі ідеї композицій. Майстер-клас для початківців з фото та описом, як сплести

Проста схема плетіння

Щоб створювати прикраси з бісеру, використовуйте схеми, які є чудовою підказкою у мистецтві плетіння.Найпростіша схема – кільця, що рекомендується для новачків.

  1. На волосінь або нитку потрібно нанизати вісім намистин, після чого нитка згортається в кільце, і кінець волосіні пропускається через першу і шосту намистину.
  2. Вдягається шість намистин, знову повторюється алгоритм першого кроку.
  3. З таких кілець потрібно сплести виріб відповідної довжини.

Бісер потрібно заздалегідь розкласти за зручними ємностями, щоб його легше було набирати голкою. Використовуючи всілякі схеми для плетіння, можна скористатися будь-яким варіантом і створити свою унікальну прикрасу, яка буде неповторною та стильною.Створення весільного прикраси

Можна створити прекрасну прикрасу на весілля, яка підкреслить жіночність нареченої та вдало впишеться у весільний образ. Для плетіння необхідно підготувати білий якісний бісер та перлини, не забудьте підібрати зручну фурнітуру для застібки. Для плетіння цієї прикраси необхідно виконати такі кроки:

  • На волосінь завдовжки 85 см одягається шість бісерин, потім одна перлина.
  • Кінець волосіні просочується через останню бісеринку, в центрі плетіння опиняться перлинні намистини.
  • Усього має вийти не менше п’ятнадцяти елементів, це залежить від потрібної довжини прикраси. Таке намисто з намистин виглядає неймовірно ефектно, за такою ж подобою можна сплести сережки та браслет на майбутнє.