Горобина з бісеру поетапно своїми руками: схеми для початківців з фото та описом. Інструкція з покроковими уроками

Ягоди

 1. Беремо червоний дріт довжиною 30 см, надягаємо на нього одну бісерину зеленого кольору, потім велику червону бісеринку та бісеринку чорного кольору.
 2. Проходимо дротом назад у намистинку, перевіряємо, що не провалилася бісеринка. Робимо скручування дроту 0,8-1 см. Вийшла перша ягідка.
 3. Робимо поруч ще 4 таких. Частину ягідок можна зробити з білого або жовтого бісеру такого ж розміру.
 4. Для надання снігового ефекту нанизуємо на дріт 12 сріблястих бісеринок.
 5. Крайню з них відсуваємо та пропускаємо кінець дроту через інші. Щільно затягуємо.
 6. Вийшла гілочка з п’яти ягідок. На велику гілку горобини таких потрібно буде 8 штук.

Складання грона

 1. Беремо шматок дроту 0,5 мм завдовжки 25 см і прикладаємо його одним кінцем до основи пензлика з ягід. Збираємо так само, як і листя, за допомогою ниток ірис.
 2. Пропускаємо нитку між ягід, щоб вона не зіскакувала, і робимо обмотку близько півтора сантиметра. Таким чином, потрібно підготувати всі гілочки з ягід.
 3. Далі треба взяти три такі гілочки і з’єднати їх в один пензлик розміром більше. Тут обмотку робимо також приблизно півтора сантиметри.
 4. Таким чином, у нас вийшла гілочка з трьох маленьких пензликів.
 5. Тепер ми беремо три такі гілочки і з’єднуємо їх у велике гроно. Для цього спочатку беремо дві гілочки, обмотуємо їх парою обертів нитки.
 6. Потім приєднуємо до них третю і продовжуємо обмотку. Стежимо, щоб всі вони були приблизно на одному рівні. Обмотуємо приблизно на 2 сантиметри.