Деревяний декор своїми руками: 120 фото креативних ідей оформлення. Дизайн інтерєру, підбір меблів, ремонт

Дерев’яні меблі

Можна використовувати в інтер’єрі не тільки дерев’яний декор для меблів, а й виготовляти самотужки самі меблі з масиву. Навіть звичайний пень може перетворитися з легкістю на стіл, якщо додати до нього скляну стільницю.

Стовбури дерев можна очистити від кори і просочити захисним розчином, тоді вони легко можуть перетворитися на тримачі полиць. Зі спилів дерев можна також зробити стільці або стильні табурети. З вербових лозин добре буде зробити основу для торшера.

Мало того, з дерев’яного масиву в практично недоторканому вигляді виготовляють навіть меблі для ванної кімнати, наприклад, підстава для встановлення раковини.

Меблі з дерев’яного масиву можна створювати за допомогою наступних принципів:

  1. Модульні меблі, які будуть складатися з декількох елементів. Фігура може бути будь-якою, а поверхня обов’язково має бути рівною;
  2. Меблі, основою яких виступатиме цілісний елемент. Такі меблі будуть простішими в роботі, але знайти потрібний розмір доведеться постаратися.
  3. Бо обідній стіл, наприклад, повинен бути більшим і певного розміру, а знайти дерево необхідного діаметра буде складно.
  4. До того ж і спив буде коштує в рази дорожче за невеликі. Але є один великий плюс – декор для дерев’яного столу не буде потрібний, він і без цього виглядатиме дуже ефектно.