Дерева з бісеру поетапно своїми руками: інструкція з фото та описом для початківців + схеми та техніки плетіння

Стовбур грошового дерева

Створення стовбура для грошового дерева проходитиме у два етапи.

  1. На першому необхідно зробити каркас із товстого дроту, а у другому — зробити штукатурну клейову суміш.
  2. Щоб зробити каркас для майбутнього з дерева, візьміть товстий дріт діаметром 1 – 1,2 мм. Змотайте її кілька разів уздовж і обв’яжіть упоперек тонким дротом.
  3. Для цього використовуйте залишки тонкого дроту. Нею ж прикріпіть гілки до ствола, скручуючи їх.
  4. В основі ствола можна розмістити шматок кабелю, сантехнічної труби і примотати до неї кілька відрізків дроту. Основа дерева має бути схожою на коріння.


Грунтування стовбура

Тепер, коли каркас готовий, приступаємо до подальшого формування стовбура.

  1. Для початку готуємо клейову штукатурну суміш. Для цього візьміть 1 столову ложку гіпсу (він продається в магазинах будматеріалів, а також може продаватися в магазині художника) та 1 столову ложку клею ПВА та добре перемішайте.
  2. Не змішуйте суміш заздалегідь, оскільки вона може висохнути і стати непридатною.
  3. Покладіть дротяний каркас на тарілку або на підставку. Залийте сумішшю основи каркаса ваше «коріння». Потім продовжуйте наносити суміш на ствол та гілки, створюючи нерівну поверхню. Тоді ці відхилення створять потрібну структуру.
  4. Нанесіть суміш на весь і дайте їй повністю висохнути. Для прискорення висихання можна покласти конструкцію на сонці або біля гарячої батареї.


Якщо суміш потріскається, це можна обіграти як природний малюнок кори. Якщо ви вирішили поставити своє деревце в горщик, то вилийте суміш прямо в нього, зафіксувавши стовбур усередині.