Банти зі стрічок своїми руками: майстер-клас виготовлення з атласних стрічок, для 1 вересня та подарунка (140 фото ідей)

Бантики з репсової стрічки

  1. Для верхнього бантика потрібні 6 відрізків стрічки 8 см. у довжину, по 3 відрізки на кожну сторону. Перший відрізок скласти в пелюстку, прикласти наступні відрізки ззаду до середини, загнути відрізок від себе і прикласти, складаючи краї відрізка разом, вперед – виходить пишний бутон.
  2. Порівняти краї відрізків і підколоти голкою, або затискачем. Так само зробити і 2-у половину бантика, прошити по черзі і стягнути.
  3. Для нижнього бантика потрібні 3 відрізки 16 см. у довжину. Скласти відрізки навпіл, позначаючи середину, прикласти краї до центру і підколоти голкою, прикласти наступний відрізок до середини і так поки не вийде потрійний бантик.
  4. Далі, потрібно підколоти його голкою, щоб він не розпався і прошити всі шари поспіль. Після чого, обидва банты потрібно склеїти і закріпити на гумку, або шпильку, закріпити резинку шматочком стрічки.

Середину зробити з такого ж відрізка стрічки, як і в бантику, по двох краях сплавити складки в різних напрямках, щоб по центру утворилася складка, прикласти до бантика і підклеїти тільки краї, щоб центр не був плескати.