Аплікація машина: із кольорового паперу своїми руками. Майстер-клас з фото та описом для малюків + шаблони для вирізування

Поліцейський автомобіль

Ця аплікація для дітей також чудово виглядає після завершення роботи, дитині в наймолодшому віці можна роздрукувати готові малюнки та допомогти вирізати з них деталі.

Існують також гарні, практичні шаблони, застосовуючи такий трафарет, вдасться в ігровій формі донести потрібну, безперечно, корисну інформацію, яка стане в нагоді дітям у дорослому житті.

Не менш вражаюче виглядають дорожньо-патрульні машини з різних дрібних складових, найчастіше це кульки із пластиліну, які необхідно розподілити, дотримуючись колірного оформлення на ескізі.

Швидка допомога

Основ красивої аплікації створюється з білого відрізка паперу, на ньому мають помітний об’ємний червоний хрест.

Після чого приступають до оформлення ходової частини транспортного засобу, ці елементи можна допомогти вирізати малюкам, щоб геометрична фігура вийшла максимально рівною.

Для полегшення процесу варто обвести круглі речі простим олівцем і запропонувати дитині пройти ножицями по контуру, трохи потренувавшись, вона зможе створювати такі форми самостійно.

На останньому етапі швидка допомога оснащується маячками і виділяється кабіна, якщо виявити фантазію, то виріб вийде дуже ефектним.