Аплікація машина: із кольорового паперу своїми руками. Майстер-клас з фото та описом для малюків + шаблони для вирізування

Пожежний транспорт

На фото аплікації машина такого типу виглядає максимально ефектно, адже в ній встановлені сходи, проблискові маячки та безліч пристроїв для гасіння пожежі.

Дорослі повинні допомагати при перших спробах зробити вироб, важливо правильно вирізати заготівлі, для цього потрібно закупити або взяти вже готове приладдя з письмового столу, в них входить:

  • Ножиці.
  • Папір різних відтінків.
  • Клей.
  • Основа.

Часто набір складових для робіт однаковий, тому варто переходити до алгоритму дій. Покроковий опис допоможе не розгубитися на кожному з етапів реалізації задуманого, у разі виникнення питань можна швидко зазирнути в матеріал і продовжити процес.Основна частина кріпиться найпершою, вона має бути червоного кольору, попереду формуються білі вікна.

Не потрібно забувати про важливий елемент – це пожежні сходи, які розташовують у задній частині транспортного засобу. Колеса можна зробити у двох варіантах, намалювати фломастерами або приклеїти заготовки.

Рада! Надати ефектності вийде за допомогою диму, його створюють із пшона, пластику або інших підручних матеріалів.